Oferta dla szkoły: podstawowa, gimnazjum, średnia


Gammanet dla szkołyJesteśmy specjalistami w zakresie wdrażania i konfigurowania edukacyjnych rozwiązań Google dla edukacji. Zarządzamy i administrujemy domenami internetowymi ponad 150 szkół.

Uruchomiliśmy pakiet Google Apps for Education w ponad 200 szkołach. Nauczyciele pracujący w szkołach z którymi współpracujemy, korzystają ze wsparcia specjalistów Gammanet w zakresie wykorzystania narzędzi Google w codziennej pracy. Pomoc dla nauczycieli świadczymy w formie telefonicznej, e-mailowej oraz bezpośredniego video-czatu z trenerem.

Opracowaliśmy autorski program warsztatów dla nauczycieli, który z powodzeniem realizujemy przekazując wiedzę na temat wykorzystania pakietu Google Apps for Education w życiu szkoły.

Przeszkoliliśmy ponad 2000 nauczycieli w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w pracy z uczniami. Jako jedyna firma w Polsce zatrudniamy certyfikowanych trenerów Google Apps którzy prowadzą praktyczne warsztaty z nauczycielami. 

Jako firma technologiczna tworzymy autorskie rozwiazania i programy wspierające nauczycieli. Nasi developerzy opracowali aplikacje współpracujące z pakietem Google Apps dla Edukacji. 

EasyEssays - program wspierający pracę z dokumentami, School Agent - aplikacja wspierająca pracę administratora szkolnej domeny oraz web kameleon - kreator szkolnych stron internetowych - dostępne są dla użytkowników bezpośrednio w Google Apps Marketplace.

Współpracujemy z organizacjami i fundacjami zajmującymi się propagowaniem cyfrowych metod nauczania. Bierzemy aktywny udział w konferencjach poświęconych wykorzystaniu technologii w szkole.

Współpracując z Centrum Edukacji Obywatelskiej CEO, stworzyliśmy otwarty samouczek Google Apps dla nauczycieli. Wspólnie z Ogólnopolską Fundacją Edukacji Komputerowej bierzemy udział w projektach e-Szkoła Wielkopolska oraz Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan. Współpracujemy w wielkopolskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli.

Wierzymy w siłę i efektywnośc Google Apps w edukacji. Organizujemy własne konferencje poświęcone zastosowaniu tej technologii w pracy szkoły.

Zorganizowaliśmy pierwszy w Polsce "Google Apps for Education Summit" w 2013 r. Przy udziale grupy SupelBelfrzy RP w 2014 r organizujemy konferencję "Narzędzia Google w edukacji". Jesteśmy prelegentami na uroczystościach Światowego Dnia Bezpiecznego Internetu w Nowym Tomyslu. Podczas Konferencji Administratorów Szkolnych Sieci Komputerowych zorganizowaliśmy pierwszą w Polsce prezentację pracowni Chromebooków. 

Służymy swoim doświadczeniem i wiedzą techniczną przy projektach edukacyjnych realizowanych przez naszych Partnerów. 

Bierzemy udział w projekcie Jestem Przedsiębiorczy w ramach, którego pracujemy nad dostosowaniem oprogramowania belgijskiej fundacji Syntra West służącego do badania kompetencji przedsiębiorczych uczniów do polskich wymagań i realiów.

Mamy doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu edukacyjnych gier internetowych. Pomagamy tym samym nauczycielom przekazywac wiedzę w ciekawej i atrakcyjnej dla uczniow formie. 

Opracowane przez nasz zespół gry edukacyjne to: Globtroter - interdyscyplinarna gra Quizowa, Producent Komputerów - strategia ekonomiczna, HeadMaster - test wiedzy z przedsiębiorczości, StartUP - symulacja biznesowa, Piekarz Przemo - symulator firmy