serwis internetowy gminy


Kompleksowa oferta dla gminy i samorządu

W ramach pełnej obsługi oferujemy wykonanie serwisu internetowego, przeszkolenie osób odpowiedzialnych za jego redakcję, wsparcie techniczne i utrzymanie serwisu.
Nowoczesna gmina musi pamiętać, że w dzisiejszych czasach internet jest podstawowym kanałem komunikacji i środkiem pozyskiwania informacji dla mieszkańców, inwestorów oraz turystów.
Warto dołożyć starań by prezentacja gminy w internecie była na odpowiednim poziomie.
Nasz zespół zajmuje się realizacją rozbudowanych serwisów informacyjnych od kulkunastu lat. Z przyjemnością pomożemy Państwu odświerzyć wizerunek gminy w internecie.

serwis internetowy gminy

Warsztaty dla redaktorów serwisu

Praktyczne warsztaty skierowane do gminnych informatyków oraz osób odpowiedzialnych za prowadzenie i zarządzanie serwisem internetowym gminy. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się:

  1. Jak stworzyć od podstaw nowoczesny serwis internetowy gminy, który będzie dobrze wyglądał na komputerze, tablecie jak i telefonie komórkowym.
  2. Jak organizować i porządkować informacje na stronach internetowych gminy
  3. Jak na bieżąco aktualizować treści serwisu internetowego bez umiejętności programowania.
  4. Jak umieszczać w serwisie takie elementy jak obrazy, filmy, dokumenty, prezentacje czy mapy Google

Nowoczesny serwis internetowy gminy

W ramach szkolenia uczestnicy poznają podstawy edycji zdjęć używanych na stronach internetowych oraz edycji materiałów video i umieszczania ich w serwisie YouTube oraz na stronach gminnych.