sklepy internetowe


Sprzedawaj online

Wdrażamy narzędzia nadzorujące cały proces zakupów, od prezentacji oferty, przez złożenie zamówienia, aż po realizację płatności online. Wdrażane przez nas sklepy internetowe uwzględniają najnowsze trendy w budowie specjalistycznych systemów e-commerce, a zaprojektowana oryginalna grafika sprawi, że każdy sklep stanie się przyjazny użytkownikowi.
sklepy internetowe

​Wirtualny Magazyn

System Wirtualny Magazyn to rozwiązanie łączące nowoczesne techniki prowadzenia biznesu z tradycjami handlu. System umożliwiający zarówno efektywną obsługę Klientów, jak też zarządzanie gospodarką magazynową, współpracujący z aplikacjami stosowanymi w firmie.
Wirtualny magazyn zapewnia bezpieczne i szybkie przyjmowanie zamówień od Państwa Klientów. System raportowania i historii zamówień pozwala prowadzić dokładne analizy ilościowe i jakościowe, śledzenie stanu zamówień potrzebnych w codziennej pracy każdego sprzedawcy lub handlowca. Opcja zamówień typowych znacznie przyśpiesza składanie powtarzalnych zamówień przez kontrahenta. Dodatkowa konfiguracja obejmować może również wdrożenie wersji językowych systemu - angielskiej i niemieckiej.
Zbudowaliśmy system magazynowy dla firm:
  • FORD Bemo Motors - system magazynowy części zamiennych
  • Zenex - system magazynowy artykułów elektrotechnicznych
  • Sapa Aluminium - system magazynowy profili aluminiowych
  • Market Medyczny - system magazynowy sprzętu medycznego
  • Profmetkol - system magazynowy wyrobów aluminiowych