Strony internetowe


Serwis firmowy

Projektowaniem serwisów internetowych zajmujemy się już ponad 15 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy setki wdrożeń. Jesteśmy specjalistami w tym zakresie.
W ramach prowadzonych działań projektujemy grafikę, strukturę i nawigację serwisu, realizujemy indywidualne moduły programistyczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy pełną obsługę po wdrożeniu - instalujemy i konfigurujemy statystyki stron, hostujemy zrealizowany serwis w najnowocześniejszej serwerowni w Polsce, udostępniamy system webkameleon do samodzielnej aktualizacji serwisu przez Klienta.

Strony internetowe

Posiadanie strony internetowej to nie prestiż - to już konieczność

Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważnym elementem w promocji i informacji jest dziś strona internetowa. Dzięki systemowi zarządzania treścią Web Kameleon można samodzielnie tworzyć, aktualizować lub modyfikować stronę www. Dzięki temu mamy pewność, że potencjalny Klient na naszej stronie zawsze znajdzie to, czego szuka.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wychodzimy  z założenia, że aby odnieść sukces potrzeba otwartego umysłu, niograniczonej wyobraźni i wiedzy technicznej - tych trzech składników w naszym zespole nie brakuje.

Serwis produktowy

Promocja produktu to klucz do efektywnej sprzedaży
Serwis produktowy to doskonałe narzędzie do promocji produktów firmy. Celem strony produktowej jest udostępnienie pełnej informacji na temat produktu oraz wspieranie działań sprzedażowych. Niezależna strona produktowa stworzona za pośrednictwem systemu CMS Web Kameleon jest świetnym narzędziem marketingowym, gdyż w prosty, a zarazem skuteczny sposób może podkreślić rangę towaru lub usługi.